Přijmeme obchodního zástupce

Valea dezinfekční čistič na ruce 30 ml

Kód: COVID-19-TODT01
99 Kč –55 %
vyr 81631 4
99 Kč –55 % 45 Kč 37,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valea dezinfekční čistič na ruce 30 ml

Hygienický čistič na ruce bez použití vody a mýdla. Obsahuje alkohol, který vaše ruce hygienicky čistí. Glycerin a jitrocelový extrakt pokožku rukou zjemňuje. Český výrobek. Objem: 30 ml. Značka: Valea.

POUŽITÍ:
2x stříknete do dlaní, mnutím vetřete dokud se nevstřebá.

SLOŽENÍ:
viz Ingredients na obale. 

UPOZORNĚNÍ:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let. Pouze pro vnější použití. VAROVÁNÍ - Nebezpečí - Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně). PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné.

ŽIVOTNÍ STYL:
Zcela prázdný a čistý obal je možné recyklovat. Třídění má smysl. Chraňte životní prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 30ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení